Dermatovenerologija

Klinikoje „Familia Clinica“ gydytojai dermatovenerologai konsultuoja, atlieka reikalingus tyrimus, greitai ir tiksliai diagnozuoja odos ligas, skiria efektyvų gydymą. Odos ligų diagnostikai taikomi patikimi diagnostikos būdai – čia atliekami mikroskopiniai, mikrobiologiniai tyrimai, profesionali apgamų ir kitų odos darinių patikra, jų šalinimas šaltu azotu (krioterapija) ar elektrokauteriu.

image

Gerybinių odos darinių šalinimas

Estetiškai nepatrauklūs dariniai matomose vietose, pavyzdžiui, veido ar kaklo srityje, sukelia ne tik psichologinį diskomfortą, bet ir, dažnu atveju, yra nuolat traumuojami dėvint drabužius ar skutantis.

Atliekant darinio šalinimą krioterapijos būdu, darinys apie 10–20 sekundžių veikiamas skystu azotu. Praėjus maždaug parai po procedūros gydytoje vietoje susidaro pūslė, kuri po 7–10 dienų pasišalina. Priklausomai nuo darinio dydžio ir paciento imuniteto, gali prireikti kelių procedūrų kurso.

Odos darinių šalinimas elektrokauteriu pagrįstas veikiamo audinio išgarinimu. Naudojant šį metodą, odos darinius galima pašalinti itin tiksliai ir greitai, maksimaliai tausojant aplinkinius audinius ir pasiekiant puikų estetinį rezultatą.

photo

Po procedūros lieka tik vos pastebimi randeliai, todėl šiuo būdu galima šalinti apgamus ir kitus odos darinius, esančius ant veido, kaklo ar kitose gerai matomose kūno vietose. Odos darinių šalinimo elektrokauteriu metu taikoma vietinė nejautra, todėl procedūra yra neskausminga ir nesukelia diskomforto. Iš karto po procedūros galima grįžti į įprastą kasdienę veiklą. Pašalinus darinį, jo vietoje lieka žaizdelė, pasidengianti sausu šašu, kuris nukrenta per 5-12 dienų. Prieš odos darinių šalinimą būtina gydytojo dermatologo konsultacija, kurios metu odos dariniai apžiūrimi ir įvertinami dermatoskopu, įsitikinama, kad jie neturi supiktybėjimo rizikos.

Mazgų, cistų ir randų gydymas kortikosteroidų injekcijomis „Kenalog“

Klinikoje „Familia Clinica“ mazgai, cistos, hipertrofiniai randai gydomi pasitelkiant efektyviausią metodą – steroidų injekcijas „Kenalog“. Procedūros metu itin plona adata preparatas sušvirkščiamas tiesiai į randą, mazgą ar cistą. Šios injekcijos pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, jos slopina kolageno gamybą, gliukozaminoglikanų sintezę, fibroblastų augimą bei skatina jų degeneraciją. Todėl po procedūros randas ar kitas darinys suminkštėja, tampa lygesnis ir supanašėja su aplinkiniais audiniais. Maksimaliam efektui pasiekti gali prireikti 4-6 injekcijų kurso, atliekant jas kas 3-4 savaites.

image

Lapkričio 22 - gruodžio 6 dienomis „Familia Clinica" vyksta atvirų durų dienos. Kviečiame registruotis nemokamai klausos priežiūros specialisto konsultacijai.