Apie mus

Klinikoje teikiamos profesionalios oftalmologijos, otorinolaringologijos (LOR), klausos priežiūros, dermatovenerologijos ir estetinės dermatologijos paslaugos bei atliekami kraujo tyrimai.

video screen

Pažangios įrangos ir profesionalių specialistų dėka, pacientams galime suteikti greitą ir tikslią diagnostiką bei efektyvų ir neskausmingą gydymą. Klinikoje naudojami inovatyvūs gydymo metodai, kokybiškos ir saugios medžiagos, dirba profesionalūs, patyrę ir savo kvalifikaciją nuolat tobulinantys specialistai.

Čia veikianti kraujo laboratorija „Rezus.lt“ operatyviai ir tiksliai atlieka visus kraujo tyrimus, užtikrina ypatingai aukštą tyrimų patikimumo lygį.

Gerbdami Jūsų laiką, pacientams, besiskundžiantiems sutrikusia klausa, vienoje vietoje galime pasiūlyti ne tik apsilankymą pas gydytoją – specialistą, bet ir, esant poreikiui, pritaikyti klausos aparatą. Pacientų patogumui, klinikoje siūlomas platus šiuolaikinių klausos aparatų, padedančių sėkmingai atkurti klausą, pasirinkimas.

Maloniai kviečiame visus, besirūpinančius savo bei artimųjų sveikata, apsilankyti mūsų klinikoje ir leisti prisidėti prie Jūsų gerovės kūrimo.

 

Nuoširdžiai,

„Familia Clinica“ kolektyvas.

Matau. Girdžiu. Gyvenu.

 

image

Nelaukite eilėse specialisto konsultacijos. Užsiregistruokite ir ženkite žingsnį kokybiškesnio gyvenimo link.