Iki balandžio 30 dienos taikoma net 20% nuolaida visoms vaikų oftalmologijos paslaugoms ir tyrimams! Nepraleiskite progos pasirūpinti vaikų rega.

Dermatologija

Klinikoje „Familia Clinica“ gydytojai dermatovenerologai konsultuoja, atlieka reikalingus tyrimus, greitai ir tiksliai diagnozuoja odos ligas, skiria efektyvų gydymą. Odos ligų diagnostikai taikomi patikimi diagnostikos būdai – čia atliekami mikroskopiniai, mikrobiologiniai tyrimai, profesionali apgamų ir kitų odos darinių patikra, jų šalinimas šaltu azotu (krioterapija) ar elektrokauteriu.

image

Gerybinių odos darinių šalinimas

Estetiškai nepatrauklūs dariniai matomose vietose, pavyzdžiui, veido ar kaklo srityje, sukelia ne tik psichologinį diskomfortą, bet ir, dažnu atveju, yra nuolat traumuojami dėvint drabužius ar skutantis.

Atliekant darinio šalinimą krioterapijos būdu, darinys apie 10–20 sekundžių veikiamas skystu azotu. Praėjus maždaug parai po procedūros gydytoje vietoje susidaro pūslė, kuri po 7–10 dienų pasišalina. Priklausomai nuo darinio dydžio ir paciento imuniteto, gali prireikti kelių procedūrų kurso.

Odos darinių šalinimas elektrokauteriu pagrįstas veikiamo audinio išgarinimu. Naudojant šį metodą, odos darinius galima pašalinti itin tiksliai ir greitai, maksimaliai tausojant aplinkinius audinius ir pasiekiant puikų estetinį rezultatą.

photo

Po procedūros lieka tik vos pastebimi randeliai, todėl šiuo būdu galima šalinti apgamus ir kitus odos darinius, esančius ant veido, kaklo ar kitose gerai matomose kūno vietose. Odos darinių šalinimo elektrokauteriu metu taikoma vietinė nejautra, todėl procedūra yra neskausminga ir nesukelia diskomforto. Iš karto po procedūros galima grįžti į įprastą kasdienę veiklą. Pašalinus darinį, jo vietoje lieka žaizdelė, pasidengianti sausu šašu, kuris nukrenta per 5-12 dienų. Prieš odos darinių šalinimą būtina gydytojo dermatologo konsultacija, kurios metu odos dariniai apžiūrimi ir įvertinami dermatoskopu, įsitikinama, kad jie neturi supiktybėjimo rizikos.

Mazgų, cistų ir randų gydymas kortikosteroidų injekcijomis

Klinikoje „Familia Clinica“ mazgai, cistos, hipertrofiniai randai gydomi pasitelkiant efektyviausią metodą – steroidų injekcijas. Procedūros metu itin plona adata preparatas sušvirkščiamas tiesiai į randą, mazgą ar cistą. Šios injekcijos pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, jos slopina kolageno gamybą, gliukozaminoglikanų sintezę, fibroblastų augimą bei skatina jų degeneraciją. Todėl po procedūros randas ar kitas darinys suminkštėja, tampa lygesnis ir supanašėja su aplinkiniais audiniais. Maksimaliam efektui pasiekti gali prireikti 4-6 injekcijų kurso, atliekant jas kas 3-4 savaites.

Profesionalios gydytojų dermatovenerologų konsultacijos:

Klinikoje „Familia Clinica“ teikiamos išsamios patyrusių gydytojų dermatologų konsultacijos vaikams ir suaugusiems. Gydytojas dermatologas surenka išsamią paciento anamnezę, atlieka reikiamus tyrimus, išsiaiškina problemos priežastis, pateikia profesionalias odos priežiūros rekomendacijas, esant poreikiui, skiria efektyvų gydymą. Gydytojai dermatologai konsultuoja dėl tokių odos problemų bei ligų, kaip odos sausumas, niežėjimas, jaunatviniai ar suaugusiųjų spuogai, herpes viruso sukelti odos pakitimai, atopinis, seborėjinis ir alerginis kontaktinis dermatitas, rožinė, odos dariniai (apgamai, keratozės, papilomos ir kt.), žvynelinė (psoriazė), egzema ir kitos.

Registruokitės patyrusių specialistų konsultacijoms ir džiaukitės sveika oda!

Registruokitės gydytojo konsultacijai:

image

Nelaukite eilėse specialisto konsultacijos. Užsiregistruokite ir ženkite žingsnį kokybiškesnio gyvenimo link.