Iki balandžio 30 dienos taikoma net 20% nuolaida visoms vaikų oftalmologijos paslaugoms ir tyrimams! Nepraleiskite progos pasirūpinti vaikų rega.

PROFHILO® 5 taškų injekcijos

Profhilo® 5 taškų injekcijos – tai inovatyvus odos atjauninimo sprendimas, siekiantiems natūralios ir harmoningos išvaizdos.

image

Profhilo® 5 taškų injekcijos – tai inovatyvus odos atjauninimo sprendimas, siekiantiems natūralios ir harmoningos išvaizdos. Profhilo® – tai unikalus patentuotas itin aukštą išgrynintos hialurono rūgšties koncentraciją turintis užpildas, kurio sudėtyje nėra cheminių medžiagų. Procedūros metu į iš anksto suplanuotus taškus kiekvienoje veido pusėje atliekamos 5 hialiurono rūgšties injekcijos. Sušvirkštus preparato, giliuosiuose odos sluoksniuose ima sparčiai vykti regeneraciniai procesai – atkuriamas odos elastingumas, stangrumas, tonusas bei drėgmės balansas, atsiranda švytėjimo efektas. Dėl savo unikalios sudėties preparatas pasižymi intensyvesniu poveikiu audinių regeneracijai, todėl maksimalus efektas pasiekiamas jau po dviejų procedūrų, atliekant jas kas mėnesį.

Profhilo® 5 taškų injekcijos taip pat padeda efektyviai koreguoti odos pažeidimus – ji itin veiksminga odos porėtumo, spuogų, aknės randų gydymui.

Šis itin natūraliu efektu pasižymintis odos atjauninimo metodas – tai ir puikus pasirinkimas hialiurono užpildų ar botulino toksino injekcijoms dar nesiryžtantiems pacientams.

Siekiant nuolatinio efekto, Profhilo® 5 taškų injekcijas rekomenduojama atlikti kelis kartus per metus.

Registruokitės gydytojo konsultacijai:

z
image

Nelaukite eilėse specialisto konsultacijos. Užsiregistruokite ir ženkite žingsnį kokybiškesnio gyvenimo link.

Offer image

Specialūs pasiūlymai

Pasinaudokite galimybe sutaupyti ir kasdien MATYTI, GIRDĖTI, GYVENTI geriau.