Ausų, nosies, gerklės ligų gydymas (LOR)

Klinikoje „Familia Clinica“ teikiamos profesionalios gydytojų otorinolaringologų (LOR gydytojų) konsultacijos vaikams ir suaugusiems.

image

Patyrę aukštos kvalifikacijos specialistai atlieka reikalingus tyrimus, diagnozuoja ausų, gerklės ir nosies ligas, skiria efektyvų gydymą. Dažniausios ausų, nosies, gerklės ligos:

 • lėtinė sloga,
 • sinusitas,
 • alerginis rinitas,
 • adenoidų išvešėjimas,
 • iškrypusi nosies pertvara,
 • gerklės skausmas,
 • ūminė ir lėtinė angina (tonzilitas),
 • ryklės uždegimas (faringitas),
 • ūminis ar lėtinis ausies uždegimas (otitas),
 • klausos praradimą sukeliančios ligos.
photo

Esant poreikiui, atliekamos įvairios gydomosios procedūros:

 • ausies išvalymas,
 • sieros kamščio prapūtimas,
 • klausomojo vamzdžio prapūtimai pagal Politzer,
 • pūlinio atvėrimas,
 • svetimkūnio pašalinimas iš ausies, nosies ar gerklų,
 • kraujavimo stabdymas elektrokauteriu,
 • nosies tamponavimas ir kt.
photo

Timpanograma

Šis tyrimas (kitaip – impedansometrija) padeda įvertinti vidinės ausies, klausos nervo ir smegenų kamieno funkcijas, jo pagalba gali būti diagnozuojama ausies būgnelio perforacija (plyšimas), sekrecinis ir sąauginis otitas, otosklerozė, Eustachijaus vamzdžio nepakankamumas ir kitos ligos.

Ne tik diagnostika, bet ir klausos aparatai

Klinikoje „Familia Clinica“ ne tik atliekama klausos sutrikimų diagnostika ar gydymas, bet ir, esant poreikiui, vietoje pritaikomas tinkamas klausos aparatas. Pacientams, besiskundžiantiems sutrikusia klausa, atliekamas profesionalus klausos tyrimas – audiometrija, padedantis tiksliai įvertinti klausos praradimo lygį, nustatyti klausos sutrikimo tipą, ko pasekoje mūsų specialistai gali pasiūlyti efektyviausią problemos sprendimo būdą.

Pacientų patogumui, klinikoje siūlomas platus šiuolaikinių klausos aparatų, padedančių sėkmingai atkurti klausą, pasirinkimas. Profesionalūs klinikos „Familia Clinica“ klausos priežiūros specialistai kiekvienam pacientui padeda išsirinkti labiausiai tinkantį klausos aparatą, užtikrinti didžiausią jo teikiamą naudą ir maksimalų girdėjimo komfortą. Siekdami kuo geriau patenkinti pacientų poreikius, siūlome išbandyti, palyginti ir, galiausiai, įsigyti klausos aparatą.

Nosies ir nosiaryklės endoskopija

Nosies ir nosiaryklės endoskopija rekomenduojama pacientams, kurie skundžiasi pasikartojančiomis nosies ligomis (lėtinė sloga, sinusitas ir kt.), apsunkintu kvėpavimu per nosį, uoslės pablogėjimu. Tyrimas endoskopu taip pat padeda įvertinti pooperacinius pokyčius, nosies ir nosiaryklės būklę (nosies landas, kriaukles, pertvarą, prienosinių ančių įeigos vietas, nosiaryklinę klausomojo vamzdžio dalį, nosiaryklės skliautą). Tyrimo metu galima diagnozuoti adenoidų išvešėjimą, lėtinę slogą, sinusitą, nosies pertvaros iškrypimą, nosiaryklės cistas ir kitas ligas.

Videolaringostroboskopija (VLS)

Klinikoje atliekamas greitas, neskausmingas tyrimas – videolaringostroboskopija (VLS). Šis tyrimas padeda tiksliai įvertinti balso klosčių struktūrą ir diagnozuoti jų pokyčius. Videostroboskopas ir laringoskopas sinchronizuoja šviesos blyksnius su balso klosčių judesiais ir vaizdai atrodo taip, tarsi vokalo raukšlės nejuda. Tokiu būdu galime įvertinti balso klosčių struktūrą, gleivinės ir pogleivio kraujotaką. Tyrimas atliekamas įtariant funkcinius balso sutrikimus, esant stipriam užkimimui ar skausmui gerklės srityje po ilgo kalbėjimo, įtariant gerklų vėžį ir kt. Gerklų stroboskopija taip pat padeda diagnozuoti balso stygų pokyčius, gerklų karcinomą, uždegimą. Reguliarūs stroboskopiniai tyrimai leidžia anksti nustatyti infiltracinius balso klosčių procesus ir gleivinės pakitimus.

Patyrę, nuolat savo kvalifikaciją tobulinantys klinikos „Familia Clinica“ LOR specialistai pasirengę Jums suteikti profesionalią pagalbą.

Registruokitės gydytojo konsultacijai:

Atsiliepimai

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Alias, dicta, facilis. Molestiae,
vero voluptas. Architecto, aut cum dicta dolor dolorem harum iusto minima possimus temporibus.

Kristina Landzbergiene

Kristina Landzbergiene 2022-07-20

Puikūs specialistai, gera atmosfera, nepriekaištingas administravimas.

Kristina Misiūnaitė

Kristina Misiūnaitė 2023-05-26

Puiki patirtis pas LOR gydytoją Emiliją Žinę. Gydytoja tiksli, konkreti, turinti daug žinių ir įžvalgų, kantriai ir išsamiai atsakė į visus klausimus.
Nuoširdžiai rekomenduoju.

image

Nelaukite eilėse specialisto konsultacijos. Užsiregistruokite ir ženkite žingsnį kokybiškesnio gyvenimo link.