Visą liepos mėnesį akių patikra vaikams 20 % pigiau!

Atsiliepimai

Siekdami kuo aukščiausių rezultatų, atsižvelgiame į kiekvieno kliento nuomonę. Tai padeda mums tobulėti ir augti toliau.

image

Austėja Lukaitė

Austėja Lukaitė

“Labai gera, kai gydytojai nuramina, suteikia reikalingą informaciją, bendrauja paprastai ir nuoširdžiai – tokia mano patirtis lankantis pas gydytoją foniatrę. Atvykstu profilaktiniams balso patikrinimams, o išvažiuoju pilna naujos informacijos apie kvėpavimo pratimus, balso higieną, nuraminta ir laiminga. Labai rekomenduoju balso profesionalams ir visiems, kas turi klausimų apie savo balsą”.

Žilvinas Žvagulis

Žilvinas Žvagulis

“Klinikoje „Familia Clinica“ lankiausi keletą kartų. Atsiradus problemoms su balsu, man rekomendavo balso stygų specialistę. Gydytojos darbą vertinu 10 iš 10. Visiems atlikėjams, turintiems balso problemų, rekomenduoju apsilankyti”.

Liucina Rimgailė

Liucina Rimgailė

“Čia be galo šiltas, profesionalus ir jaunas kolektyvas, kuris ne tik atliko savo tiesioginį darbą, bet ir sutaupė mums nemažai laiko. Suderino vizitą taip, kad reikalui esant, močiutė patektų pas LOR, atliko klausos testą, leido išbandyti ne vieną klausos aparatą, kad galima būtų išsirinkti. Apmokė kaip naudotis ir viskam skyrė išties daug laiko, kad tik Babciunia jaustųsi komfortiškai.

Po 2 savaičių ji jau turėjo individualiai jai pritaikytus aparatus – patogius, kurių beveik nesimato. Patikėkite, tai labai svarbu, kad žmogus juos išties nešiotų, o ne laikytų dėžutėje.

Dabar močiutė laiminga, vėl gyvena be kompleksų”.

Google atsiliepimai | Reitingas: 5/5

Teigiami klientų atsiliepimai – didžiausia motyvacija siekti pačių aukščiausių rezultatų.

 • Kristina Misiūnaitė

  Kristina Misiūnaitė 2023-05-26

  Puiki patirtis pas LOR gydytoją Emiliją Žinę. Gydytoja tiksli, konkreti, turinti daug žinių ir įžvalgų, kantriai ir išsamiai atsakė į visus klausimus.
  Nuoširdžiai rekomenduoju.

 • Asta Jaugelavičienė

  Asta Jaugelavičienė 2023-05-11

  Dėkoju už suteiktas ,,eye light” procedūros paslaugas kurių poveikis po 3 karto sumažino akių skausmą bei atstatė, į normalių parametrų būseną, diagnozuotą didelį akių sausumą.

 • Ingrida Avižienytė

  Ingrida Avižienytė 2023-03-04

  Požiūris į klientą 10/10! Maloni registratūros darbuotoja, gydytojai Urtė Skirmantaitė-Borutienė, didelis ačiū už akių patikrą, išsamiai ir tikslingai pateiktą informaciją ir patarimus.

 • Andrius Meškelė

  Andrius Meškelė 2022-11-12

  Labai patiko kaip profesionaliai paaiškina situaciją, bei atsako į visus klausimus.
  Nereikia laukti vizito pas daktarą, o atėjus 10 minučių prieš vizitą buvau maloniai priimtas ir Julija pagamino skanios kavos, kol pildžiau dokumentus.

 • Ilona Serrano

  Ilona Serrano 2023-01-24

  Dėkoju gyd. Emilijai Žinei už tikslią diagnozę ir direktyvumą siunčiant į ligoninę. Labai maloni registratorė (net perskambino pasiūlyti dar tinkamesnį laiką).

 • Roberta Balciunaite

  Roberta Balciunaite 2022-11-07

  Lankemes pas Lor gyditoja,pacijantui 5metai. Likome labai patenkinti sia klinika,malonus aptarnavimas nuo pradzios iki galo,daktare isaiskino situacija labai suprantamai,atsake i visus rupimus klausimus ir svarbiausia mokejo preiti ptie vaiko:) rekomenduoju 100%

 • Asta F.

  Asta F. 2022-09-26

  Labai maloni, nedidelė, jauki klinika. Teko skubiai kreiptis du kartus ir abu gavom vizitus jau sekančiai dienai pas norimus specialistus. Kainos irgi adekvačios, lyginant su kai kuriomis netoliese esančiomis klinikomis. Patinka. Rekomenduoju.

 • Diana Pusinskiene

  Diana Pusinskiene 2023-02-11

  Lb džiaugiuosi,kad pasirinkau sia klinika,lb maloni registratūroje dirbo mergaite😍ir didziausias Ačiū gyd Austėjai Pečeliūnienei❤lankiausi 2023 01 02

 • Dalia Dalia

  Dalia Dalia 2023-01-07

  Šauni klinika ir labai faina klausos specialistė Julija 🙂

 • Gabija Jankunaite

  Gabija Jankunaite 2023-01-21

  LOR gydytoja Emilija itin profesionaliai pakonsultavo.

 • Anželika Titovienė

  Anželika Titovienė 2022-09-28

  Malinus,greitas paslaugų suteikimas!

Daugiau atsiliepimų
Top klinika

2023 m. manodaktaras.lt sistemoje „Familia Clinica“ tapo viena geriausiai įvertintų klinikų! Pacientų geri atsiliepimai mums yra didelis įvertinimas ir paskata siekti pačių aukščiausių rezultatų. Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų pasitikėjimą.

image

Jaučiatės ne taip, kaip įprastai? Registruokitės specialisto konsultacijai ir mes Jums padėsime!