Iki balandžio 30 dienos taikoma net 20% nuolaida visoms vaikų oftalmologijos paslaugoms ir tyrimams! Nepraleiskite progos pasirūpinti vaikų rega.

Botulino toksino injekcijos

Botulino toksino injekcijos atliekamos siekiant užblokuoti impulsų perdavimą į raumenis, nulemiančius mimikos raukšlių formavimąsi.

image

Botulino toksino injekcijos atliekamos siekiant užblokuoti impulsų perdavimą į hiperaktyvius raumenis, nulemiančius mimikos raukšlių formavimąsi. Atlikus injekcijas, raumenys išsaugo savo funkcijas, tačiau nebegauna susitraukti reikalingo impulso. Botulino toksino injekcijų poveikis matomas iš karto, jos yra minimaliai invazinės, nesutrikdo įprasto gyvenimo ritmo, iškart po jų galima sportuoti, vykti atostogauti, o jų kaina gerokai mažesnė nei plastinių operacijų. Tai – puikus pasirinkimas šiuolaikiniams žmonėms, norintiems atrodyti jaunatviškai ir jaustis harmoningai.

Botulino toksino injekcijos gali būti atliekamos tiek odos senėjimo prevencijos tikslu, tiek norint pakoreguoti senėjimo ženklus, jos puikiai tinkamos tiek moterims, tiek vyrams.

Klinikos „Familia Clinica“ gydytojai primena, kad botulino toksino injekcijos – tai ne tik estetinė, bet ir medicininė procedūra. Tinkamos injekcijų vietos ir dozės parinkimui, atsižvelgiant į paciento amžių, odos būklę bei anatominę veido sandarą, ir kokybiško rezultato užtikrinimui reikalingos specialios žinios, todėl labai svarbu, kad jas atliktų tik medicininį išsilavinimą turintys specialistai. Klinikoje „Familia Clinica“ botulino injekcijas atlieka patyrę dermatologijos specialistai, o injekcijoms naudojami tik sertifikuoti, aukštos kokybės, pasaulyje pripažintų gamintojų preparatai.

Mimikos raukšlių korekcija

Pirmosios mimikos raukšlės dažnai pradeda formuotis dar ankstyvoje jaunystėje. Jos susidaro susitraukiant veido raumenims, tuo metu kai mes reiškiame savo emocijas – esame susirūpinę, sukoncentravę dėmesį, pykstame – ir suintensyvėja tam tikrų raumenų veikla. Greičiausiai raukšlės susiformuoja ir būna labiausiai išreikštos kaktos, tarpuakio ir akių srityse.

Botulino toksino injekcijos suteikia galimybę pastebimai sušvelninti ar net visai panaikinti vadinamąsias žąsies kojeles ties išoriniais akių kampučiais, rūpesčio raukšles tarp akių, vertikalias lūpų raukšles, kilstelėti nusileidusius lūpų kampučius, išlyginti horizontalias kaktos raukšles. Raukšles atpalaiduojančios procedūros metu blokuojamas impulsų perdavimas į raumenis, todėl jie atsipalaiduoja, o raukšlės išsilygina. Tuo tarpu kiti veido raumenys dirba kaip anksčiau, todėl veido išraiška nepasikeičia.

Klinikos „Familia Clinica“ gydytojai vadovaujasi šiuolaikine estetikos samprata ir siekia sukurti natūraliai atrodantį rezultatą – sumažinti raukšlių gylį, atkurti jaunatviškumą, išlaikant mimiką, jausmingumą ir išsaugant paciento individualius bruožus. Injekcijoms mūsų klinikoje naudojami tik saugūs, sertifikuoti, pasaulyje pripažintų gamintojų preparatai.

Botulino toksino injekcijoms naudojamos adatos yra labai trumpos ir plonos, todėl atliekant procedūrą patyrusiam gydytojui, juntamas tik minimalus diskomfortas. Po procedūros gali būti juntamas nežymus skausmas, patinimas, injekcijos vieta gali šiek tiek parausti, pakraujuoti, tačiau tai trunka neilgai, o iš karto po procedūros galima grįžti į įprastą veiklą.

Raukšlių korekcijos botulino injekcijomis poveikis pastebimas praėjus 3-5 dienoms po procedūros, tačiau galutinis efektas matomas maždaug po 2 savaičių.

Norint pastovaus efekto botulino toksino injekcijas rekomenduojama kartoti kas 6–9 mėnesius, nes laikui bėgant užblokuoti mimikos raumenys ir vėl ima susitraukinėti.

Botulino toksino injekcijos gali būti pasitelkiamos ne tik raukšlių korekcijai, bet ir jų profilaktikai. Anksčiau pradėtas leisti botulino toksinas blokuoja nevalingas mimikas ir vėlina raukšlių atsiradimą. Raukšlių profilaktika ypač rekomenduojama esant labai intensyviam raumenų aktyvumui.

Antakių pakėlimas botulino injekcijomis

Pasmukę antakiai sukuria liūdno, pavargusio veido įspūdį. Tačiau tai – ne tik estetinė problema. Antakių pasmukimas gali nulemti viršutinių akių vokų užkritimą ir dėl to suprastėjusį regėjimą. Antakių pakėlimas botulino toksino injekcijomis – tai puikus sprendimas norintiems susigrąžinti jaunatvišką žvilgsnį, žvalesnę veido išraišką bei efektyviai sumažinti raukšles kaktos ir akių srityje be chirurginės operacijos.

Kaklo raukšlių korekcija „Nefertitės kaklas“

Daugumą moterų varginanti problema – raukšlės kaklo srityje. Šios srities oda yra itin plona ir bėgant metams raukšlėjasi greičiau negu veido. Kaklo raukšlių korekcija botulino injekcijomis „Nefertitės kaklas“ – novatoriškas metodas greitai ir efektyviai panaikinti vertikalias ir horizontalias kaklo raukšles išvengiant chirurginių intervencijų.

Registruokitės gydytojo konsultacijai:

z
image

Nelaukite eilėse specialisto konsultacijos. Užsiregistruokite ir ženkite žingsnį kokybiškesnio gyvenimo link.

Offer image

Specialūs pasiūlymai

Pasinaudokite galimybe sutaupyti ir kasdien MATYTI, GIRDĖTI, GYVENTI geriau.