LOR kabinete - pažangi „Otopront“ įranga

image

Patentuota dvigubos dezinfekcijos kontrolė

LOR kabinete naudojamas pažangus „Otopront“ endoskopijos modulis, turintis patentuotą dvigubos dezinfekcijos kontrolę ir automatinį endoskopų dezinfekcijos laiko stebėjimą. Dvigubo endoskopo mirkymo sistema sumažina sąlyčio su infekuotais paviršiais tikimybę ir užtikrina efektyvią apsaugą nuo galimo užkrėtimo.

Videolaringostroboskopija (VLS)

Klinikoje atliekamas greitas, neskausmingas tyrimas – gerklų videostroboskopija. „Otopront“ stroboskopas ir laringoskopas sinchronizuoja šviesos blyksnius su balso klosčių judesiais ir tokiu būdu galime tiksliai įvertinti balso klosčių struktūrą ir diagnozuoti jų pokyčius.

Šios įrangos dėka gaunami aukštos kokybės vaizdai gali būti įrašomi, analizuojami, saugomi, vertinami dinamikoje bei aptariami su pacientu.

Patikėkite savo sveikatą „Familia Clinica“ specialistams. Moderni įranga, pažangūs gydymo metodai, šiuolaikinės technologijos ir mūsų klinikos gydytojų patirtis bei profesionalumas užtikrins kokybiškas ir komfortiškas paslaugas bei geriausius gydymo rezultatus.

image

Tarptautiniu mastu pripažintos diagnostikai ir gydymui naudojamos pažangiausios technologijos – aukštai procedūrų kokybei ir Jūsų patogumui.