Iki balandžio 30 dienos taikoma net 20% nuolaida visoms vaikų oftalmologijos paslaugoms ir tyrimams! Nepraleiskite progos pasirūpinti vaikų rega.

Impulsinės šviesos terapijos ir gydymo LED šviesa sistema „Eye-Light“

image

Mokslinių tyrimų duomenimis, vien intensyvios impulsinės šviesos nepakanka pagrindinei sausos akies priežasčiai – Meibomo liaukų disfunkcijai gydyti. Po ilgus metus trukusių tyrimų pasaulyje pripažintas Italijos gamintojas „Espansione Group“ sukūrė inovatyvų prietaisą „Eye-Light“ Meibono liaukų disfunkcijos ir kitų susijusių patologijų gydymui. Gydymas „Eye-Light“ sistema kardinaliai skiriasi nuo iki šiol naudotų gydymo būdų, nes jo metu pasitelkiamos dvi technologijos: impulsinė terapija polichromatine šviesa ir biostimuliacija monochromatine LED šviesa. Meibomo liaukos gydomos tiesiogiai, sukeliant endogeninį abiejų vokų – viršutinių ir apatinių – šildymą ir taip skatinant ląstelių metabolizmą, todėl akių vokai gamina endogeninę šilumą. Dėl šviesos diodų matricos skleidžiamos šviesos padidėja ir yra stabilizuojamas ašarų lipidų sluoksnis. Šis efektyvus gydymas yra visiškai komfortiškas pacientui.

Patentuota „Eye-light“ sistema leidžia sėkmingai gydyti ir kitas dažnai su akių sausumu susijusias patologijas, tokias kaip blefaritas, akių sausumas, sukeltas refrakcijos ir kataraktos operacijų ir kt.

Patikėkite savo sveikatą „Familia Clinica“ specialistams. Moderni įranga, pažangūs gydymo metodai, šiuolaikinės technologijos ir mūsų klinikos gydytojų patirtis bei profesionalumas užtikrins kokybiškas ir komfortiškas paslaugas bei geriausius gydymo rezultatus.

image

Nelaukite eilėse specialisto konsultacijos. Užsiregistruokite ir ženkite žingsnį kokybiškesnio gyvenimo link.