Profilaktinis akių patikrinimas

Reguliari profilaktinė patikra padeda anksti diagnozuoti net ir nedidelius akių sutrikimus, sėkmingai juos gydyti ir užkirsti kelią rimtiems susirgimams.

image

Regėjimas – vienas svarbiausių žmogaus pojūčių. Ilgametę patirtį turintys klinikos „Familia Clinica“ gydytojai oftalmologai primena, kad sveikas akis galima išsaugoti tik griežtai laikantis darbo ir poilsio rėžimo, o, esant regėjimo sutrikimams – ir gydytojo rekomendacijų. Net neturint jokių nusiskundimų, reikėtų nepamiršti tikrintis akis profilaktiškai. Reguliari profilaktinė patikra padeda anksti diagnozuoti net ir nedidelius akių sutrikimus, sėkmingai juos gydyti ir užkirsti kelią rimtiems susirgimams.

Akių priežiūros specialistai vaikams, turintiems regos sutrikimų suaugusiems ir vyresniems nei 60 metų amžiaus žmonėms rekomenduoja tikrintis regėjimą kasmet. Neturintiems regėjimo sutrikimų suaugusiems nuo 18 iki 39 metų profilaktinei patikrai pas gydytoją oftalmologą reikėtų atvykti bent kas 3, o nuo 40 iki 60 metų – kas 2 metus.

Tačiau, pastebėjus, kad regėjimas pakito ar ėmė varginti tam tikri simptomai (ašarojimas, sausėjimas ir pan.), reikėtų nedelsti ir kreiptis į specialistą.

Klinikoje „Familia Clinica“ Jūsų laukia kvalifikuoti akių priežiūros specialistai, kurie, pasitelkę inovatyvią oftalmologinę įrangą, greitai ir tiksliai įvertins Jūsų akių būklę, prireikus, paskirs tinkamą gydymą.

Registruokitės gydytojo konsultacijai:

image

Nelaukite eilėse specialisto konsultacijos. Užsiregistruokite ir ženkite žingsnį kokybiškesnio gyvenimo link.

Offer image

Specialūs pasiūlymai

Pasinaudokite galimybe sutaupyti ir kasdien MATYTI, GIRDĖTI, GYVENTI geriau.