Visą liepos mėnesį akių patikra vaikams 20 % pigiau!

Sausų akių sindromas

Negydomas sausų akių sindromas gali sukelti rimtų komplikacijų ir stipriai pakenkti gyvenimo kokybei.

image

Sausų akių sindromas – vienas dažniausių akių susirgimų, išsivystantis sutrikus pusiausvyrai tarp akies obuolio paviršiaus ir ašarų plėvelės. Remiantis statistika, kas trečias žmogus patiria sausai akiai būdingus simptomus. Apie šį sindromą įspėja sausos, sudirgusios, lyg smėlio pripiltos akys, svetimkūnio akyje jausmas, akių nuovargis, pablogėjęs, neryškus regėjimas. Dažniausios sausos akies sindromo priežastys – amžius, hormoniniai pokyčiai, oro sąlygos, tam tikrų medikamentų (kraujospūdį veikiančių, diuretikų, antihistamininių vaistų) vartojimas. Šį sutrikimą gali nulemti ir kontaktinių lęšių nešiojimas ar akių operacijos.

Negydomas sausų akių sindromas gali sukelti rimtų komplikacijų ir stipriai pakenkti gyvenimo kokybei. Iš pradžių vargina akies dirginiai, pablogėjęs regėjimas, sudėtingas skaitymas. Negydant ar neteisingai gydant sausų akių ligą, gali prasidėti akies paviršiaus uždegimas. Sunkesniais atvejais pažeidžiama ragena, atsiranda jos paviršiaus defektai, vėliau opos. Dėl šios priežasties ragena plonėja, todėl gali būti negrįžtamai pažeistas regėjimas. Tokiu atveju lieka vienintelis gydymas – ragenos persodinimo operacija.

Klinikoje „Familia Clinica” sausos akies sindromas tiksliai diagnozuojamas specialiais tyrimais ir sėkmingai gydomas taikant kombinuotą lengvą ir intensyvią impulsinę šviesos terapiją. Šis saugus ir lengvai pritaikomas gydymo būdas šiuo metu specialistų pripažįstamas vienu efektyviausių sausos akies sindromo gydymo metodu.

Specialistai pabrėžia, kad pastebėjus akies sausumo simptomus svarbu nedelsti ir atvykti konsultacijai pas gydytoją oftalmologą. Taip išvengsite ne tik kasdienio diskomforto, bet ir rimtesnių akies pažeidimų.

image

Nelaukite eilėse specialisto konsultacijos. Užsiregistruokite ir ženkite žingsnį kokybiškesnio gyvenimo link.

Offer image

Specialūs pasiūlymai

Pasinaudokite galimybe sutaupyti ir kasdien MATYTI, GIRDĖTI, GYVENTI geriau.