Vaikų ir suaugusiųjų gydytojo oftalmologo konsultacija ir akių ištyrimas

Klinikoje „Familia Clinica“ teikiamos profesionalios gydytojų oftalmologų konsultacijos vaikams ir suaugusiems bei atliekami išsamūs tyrimai.

image

Ilgametę patirtį turintys aukštos kvalifikacijos specialistai konsultuoja pacientus dėl įvairių regėjimo problemų:

  • atlieka profilaktinius regėjimo patikrinimus,
  • pateikia išsamią informaciją apie paciento akių būklę,
  • diagnozuoja ir gydo akių ligas,
  • rekomenduoja profilaktikos priemones,
  • atlieka svetimkūnio pašalinimą iš junginės ar ragenos, ašarų takų praplovimą, fototerapinį akių gydymą (Eye-Light®) ir kitas gydomąsias procedūras.

Akių ligų diagnostika klinikoje „Familia Clinica“ atliekama naudojant modernią, pasaulyje pripažintų gamintojų įrangą ir pažangias skaitmenines technologijas, o gydymui taikomi inovatyvūs ir patikimi gydymo metodai.

Klinikoje „Familia Clinica“ profesionaliai atliekamas akispūdžio ir akipločio nustatymas (kompiuterinė perimetrija), optinės koherentinės tomografijos (OKT) tyrimas, akių dugno fotografijos tyrimas, parenkama regėjimo korekcija akiniams ar/ir kontaktiniams lęšiams.

Dažniausiai diagnozuojamos akių ligos: akių uždegimai, sausų akių sindromas, trumparegystė, toliaregystė, astigmatizmas, žvairumas, konjunktyvitas, keratitas, blefaritas, miežis, tinklainės ligos, glaukoma, katarakta, tinklainės plyšys ar atšoka.

image

Nelaukite eilėse specialisto konsultacijos. Užsiregistruokite ir ženkite žingsnį kokybiškesnio gyvenimo link.

Offer image

Specialūs pasiūlymai

Pasinaudokite galimybe sutaupyti ir kasdien MATYTI, GIRDĖTI, GYVENTI geriau.